wrapper

آخرین مطالب در یک نگاه

درباره ما

about

سوداتیس با شناخت در زمینه بازارهای فولادی و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، همچنین دارا بودن پشتیبانی شرکت های عظیم فولاد سازی در ایران و جهان، با کیفیت ترین محصولات فولادی را با بهترین خدمات عرضه می نماید و از طرفی در صنعت نساجی ، با داشتن روابط با بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ و مطرح، قادر به تأمین محصولات متنوع از نقاط مختلف دنیا و محصولات داخلی بوده ودرکاغذ با تجربه سال ها واردات از کشورهای شرق آسیا موجب توانمندی در تامین انواع کاغذ بوده که این امر موجب بالا رفتن قدرت انتخاب در مورد محصولات مورد نیاز و مناسب می باشد .

نکته ویژه و قابل تأمل در خصوص سوداتیس که باعث می شود خریداران با آرامش بیشتری به انجام معاملات بپردازند، حصول اطمینان نسبت به مواردی چون: ارسال سریع و به موقع محصول، تضمین کیفیت محصول خریداری شده و پیشبرد سایر موارد معامله طبق قرارداد مورد توافق طرفین و … می باشد که در واقع امنیت معاملات را بسیار بالاتر می برد. این امر به دلیل برخورداری این مجموعه از اعتبار لازم نزد شرکت های مهم تأمین کننده می باشد که به واسطه حجم بالای سفارشات و همکاری مداوم با آنها حاصل شده است.

این شرکت نسبت به بازاریابی و ارائه مشاوره بازرگانی و اطلاعات کامل و دقیق و درست را به هر دو طرف قرارداد را وظیفه ذاتی خود میداند.

مشتری مداری یکی از اصول سوداتیس در سیاستگذاری فعالیتهای خود می باشد. با اعتقاد به اینکه بدون تجربه و سابقه، امکان ارائه راه حلهای جامع وجود ندارد وهمچنین با توجه به محدوده وسیع محصولات، تمامی امور مشاوره، فروش داخلی، فروش خارجی و هر درخواست دیگر مشتریان در حیطه خدمات این شرکت قرار می گیرد.