wrapper

آخرین مطالب در یک نگاه

با آنیل درخشان (Bright Annealing) تحت محیط بدون اکسیژن پس از عملیات نورد و با استفاده از غلتک های پولیش کننده یک سطح منعکس کننده ایجاد می شود که تصاویر را واضح نشان می دهد. این سطح بسیار صاف، تمایل کمتری به جذب رطوبت و آلودگی موجود در هوا نسبت به سایر سطوح نوردی دارد و به راحتی تمیز می شود.

استیل BA که سطحی همچون آینه دارد برای مصارف تزئینی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید استیل یکی از مهمترین پارامتر ها همین شماره استیل است. در واقع استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶ و یا هر استیل دیگری در کنار سطح پرداخت آن معنا پیدا می کند.

ورق های استیل براق که آیینه ای (mirror) نیز نامیده می شوند و با ضخامت های (۰٫۴میلیمتر) تا (۲میلیمتر) در آلیاژهای نگیر(۳۰۴) و بگیر(۴۲۰ -۴۳۰ و…) عرضه می شوند . این ورق ها به علت حساس بودن و جهت جلوگیری از ایجاد خش بر سطح آنها ویا خمیدگی به هنگام حمل و نقل با روکشهای تک رویه و دورویه پلی اتیلن (PE)پوشیده شده اند.

 

ورق های براق و طرحدار (که در ادامه آمده است) عموماً جهت مصارف تزئینی مانند سطح داخلی آسانسورها نمای داخلی ساختمانها ، حفاظ استیل ،کاور دستگاه مواد غذایی و بسته بندی به کار می روند .

تماشاخانه تصویر

محتوای بیشتر در این بخش: استیل مات »